FOTO-VIDEO POSEJDON


Idź do treści

Videofilmowanie:
Lustrzanki DSLR.
Kamery Full HD.
Flycam - Glidecam - Steadycam
Kran kamerowy
Slider

Zdjęcia:
Lustrzanki DSLR
Pełen zestaw wymiennych obiektywów.


Realizacja teledysków plenerowych przy użyciu lustrzanki DSLR w standardzie !!!

„Tajemnica prawdziwej doskonałości…leży w znajomości wszystkich szczegółów i możliwości”


Kilka słów o nas…
Oferujemy usługi fotografii oraz produkcji filmowej z zakresu imprez okolicznościowych Śluby, Wesela, Chrzty, Komunie Św.
VIDEOFILMOWANIE imprez firmowych, oraz wszelkiego rodzaju filmy promocyjne dla firm.
Z przyjemnością zmierzymy się z Państwa pomysłami, na które jesteśmy otwarci.
Dzięki kreatywności i odpowiednim umiejętnościom w wyjątkowy sposób wykorzystujemy nasze spojrzenie do utrwalenia najważniejszych momentów życia. Do każdej wykonywanej przez nas pracy podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, tworząc materiał odzwierciedlający atmosferę pełną miłości, radości i emocji.

Młodość pasja i zaangażowanie sprawią, że nasze produkcje zapewnią iż Państwa Pamiątka będzie jedyna i niepowtarzalna w swoim rodzaju .Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę wykonania reportażu filmowego i fotograficznego z uroczystości zaślubin.

Otrzymacie Państwo profesjonalnie nagrany i zmontowany film składający się z trzech kompletów płyt w ekskluzywnym etui. Wykonane zdjęcia przekazujemy w formie foto-albumu oraz na płycie DVD.
Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie filmowym oraz fotograficznym. Produkcje filmowe realizujemy w standardowym formacie SD, jak również w „HD” High Definition 1080i. Gotowy materiał zapisujemy na płytach DVD, Bluray lub dysku twardym.

Naszą ofertę opieramy na innowacyjnym podejściu do indywidualnych potrzeb klientów . Fotografia ślubna sesji plenerowej uchwyci radość i piękno .
Film z wesela w połączeniu z klipami muzycznymi, teledyskami (dynamiczny lub romantyczny) nowatorskimi pomysłami oraz efektami niczym ze słynących produkcji TV sprawią, że dzień Zaślubin będzie niezapomnianą chwilą do której będziecie Państwo chętnie powracali po latach.


Strona główna | Oferta - Cennik | Galeria zdjęć | Galeria video | Opinie | Kontakt FOTO-VIDEO POSEJDON | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego